Informujemy, że zakończyła się pierwsza tura zapisów na wykłady ogólnouczelniane. Prosimy o zweryfikowanie w WU czy wybrane przez Państwa kursy zostały uruchomione.

24 października w krakowskim Muzeum Armii Krajowej odbywa się konferencja naukowo-szkoleniowa "Obrona Terytorialna w Polsce: przeszłość - przyszłość",

Wskazanie jednostki założycielskiej i pozyskanie źródeł finansowania było głównym tematem spotkania w Centrum Operacji Lądowych.

WYJAZDY DYDAKTYCZNE ERASMUS+ KA107 - ROK AKADEMICKI 2017/2018

Semestr letni

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza zasady rekrutacji na wyjazdy dla nauczycieli akademickich w ramach programu Erasmus+ - współpraca z krajami partnerskimi.

Wykład Prorektora ds. Rozwoju UP prof. Roberta Stawarza pt. "Islandia - wrząca lawa w żyłach i lodowaty dotyk - pokochasz lub znienawidzisz"

W dniach 26-27 października 2017 roku w budynku Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie obędzie się I Transdyscyplinarna Konferencja Edukacja dziecka z doświadczeniem choroby nowotworowej i jego rodziny w procesie zdrowienia.

Dwudniowa Międzynarodowa Konferencja Artystyczno-Naukowa „Heritage and Response in Contemporary Art” organizowana przez Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Muzeum Narodowe w Krakowie.

Wydawnictwo Naukowe UP zaprasza na stoisko B6 podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki oraz na spotkania z autorami: Katarzyną Slany i Mariuszem Majewskim.

20 października 2017 r. w głównym budynku Uniwersytetu Pedagogicznego zostały uroczyście otwarte strefy odpoczynku „Książka i kawa”.

18 października 2017 r. w ramach 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego zorganizowało bezpłatne warsztaty dla nauczycieli.